Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Lunch Boxy Red Fork od marki Eisbergdlahandlu.pl - 14 stycznia 2019 10:06


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadomych konsumentów, marka Eisberg przygotowała rozwiązanie - Lunch Boxy Red Fork świetne sprawdzą się jako pełnowartościowy posiłek, który swobodnie możemy zabrać ze sobą w podróż, do pracy czy na uczelnię.

Lunch Boxy to kontynuacja dobrze już znanej linii Red Fork. Cztery propozycje, które dotychczas obecne były na sklepowych półkach, zostały uzupełnione o kolejne cztery wersje. Ich podstawę stanowią także świeże sałaty, oryginalnie dobrane składniki i wyraziste dressingi. Tworząc nowe, różnorodne kompozycje smakowe marka Eisberg zadbała, by każdy znalazł coś dla siebie. Lunch Box
z pomidorami suszonymi i orkiszem wzbogacony o pestki dyni to bogactwo witamin i minerałów –idealne rozwiązanie dla dbających o linię i racjonalne odżywianie. Cezar z kurczakiem to z kolei klasyczna propozycja, która nigdy się nie nudzi. Soczyste białe mięso, chrupiące grzanki, mix sałat
i dressing tworzą zestaw, który poskromi największy głód. Lunch Box Szynka surowa
z granatem to niecodzienne połączenie. Na amatorów oryginalnych wrażeń smakowych czeka więc słodycz owocu granatu, która doskonale wzbogaci smak szynki i ziół. Z kolei entuzjaści kuchni meksykańskiej z pewnością docenią wariant z drobiowym kebabem, nachosami i meksykańską salsą.
Wyróżnikiem linii Red Fork jest charakterystyczny czerwony widelec. Nie inaczej jest w przypadku Lunch Boxów Red Fork, które również uzupełnione zostały o ten, jakże przydatny element.