Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Amazon w Sosnowcu wciąż rekrutujenaszemiasto.pl - 30 stycznia 2019 10:52


Uruchomiona kilka miesięcy temu nowa inwestycja Amazona w Sosnowcu wciąż potrzebuje ludzi. Zarobki zależą od stanowiska. Na początek stawka podstawowa w wysokości 17,5 zł za godzinę.

W połowie ubiegłego roku Amazon uruchomił w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego nową halę z ze sprzętem do wykonywania indywidualnych nadruków na koszulki.

Jak twierdzą cytowani przez naszemiasto.pl przedstawiciele firmy, wciąż trwa rekrutacja do pracy w sosnowieckim Amazonie. Warunki zatrudnienia są interesujące.

- Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów, rekrutacja wciąż trwa – mówi w rozmowie z naszemiasto.pl Michał Smid, dyrektor Generalny Centrum Logistyki Amazon. - Proponujemy wiele rożnego rodzaju świadczeń pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną, obiady za złotówkę, czy darmowy dojazd do pracy – wylicza.

W sosnowieckim centrum Amazon pracuje obecnie ponad 2500 osób. Firma zapewnia im dojazd autobusami do Jaworzna, Sosnowca, Katowic, Będzina, Rudy Śląskiej i Zawiercia również do Tarnowskich Gór, Tychów i Chrzanowa.