Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Leroy Merlin otworzy sklep w Rzeszowiedlahandlu.pl - 8 lutego 2019 10:53


W drugiej połowie 2019 roku, przy alei Wincentego Witosa 19 w Rzeszowie, zostanie otwarty nowy sklep sieci.

Sklep Leroy Merlin będzie największym sklepem budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie. Na powierzchni 10 000 mkw. dostępnych będzie aż 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie liczył 130 pracowników, którzy będą doradzać i pomagać w realizacji rozwiązań dla domu i ogrodu.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na 5 światów – Dekoracja, Ogród, Konstrukcja, Projekty i Technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami. Sklep dodatkowo jest dobrze skomunikowany, umożliwiając do niego dotarcie również środkami transportu publicznego.

Rekrutacja do nowo powstającego sklepu już się rozpoczęła. Do sklepu sieć poszukuje: koordynatorów ds. sprzedaży, doradców klienta, logistyków sklepu/magazynierów oraz kasjerów. Każdy pracownik zatrudniony w Leroy Merlin w ramach pakietu benefitów, między innymi otrzymuje umowę o pracę, służbowy smartfon, z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, premie kwartalne czy darmową opiekę medyczną. Dodatkowo pracownicy mają możliwość stania się akcjonariuszami przedsiębiorstwa.

Sieć Leroy Melin liczy aktualnie 62 sklepy.