Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Zygmunt Chajzer twarzą nowego programu na platformie zakupowej TV Okazjedlahandlu.pl - 13 lutego 2019 14:08


20 lutego w ramówce popularnego kanału telezakupowego - TV Okazje - pojawi się nowy, cykliczny program prowadzony przez Zygmunta Chajzera i Katarzynę Śligowską - TV Okazje EXTRA.

Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 ta dwójka prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.

- „Format zakupów „live” w telewizji jest praktykowany przez liderów branży homeshopping w USA od wielu lat. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego rozwiązania na naszym kanale stawiając na profesjonalną realizację od strony produkcji i nie tylko - mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e- commerce www.tvokazje.pl.

W nowym programie TV Okazje EXSTRA prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje - same bestsellery - w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę www.tvokazje.pl.