Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Aldi wynajmuje 1400 mkw. w N-Parku w Starej Iwicznej. Zastąpi Piotra i Pawładlahandlu.pl - 14 lutego 2019 12:34


W styczniu została podpisana umowa najmu z operatorem spożywczym – marką ALDI, która w trzecim kwartale tego roku otworzy swój kolejny sklep w Polsce, w N-Parku w Starej Iwicznej, k. Warszawy. Wcześniej planowano, że operatorem spożywczym będzie Piotr i Paweł. Inwestorem N-Parku jest firma Napollo.

Park handlowy N-Park w Starej Iwicznej w aglomeracji warszawskiej, o powierzchni najmu 8000 mkw., został uruchomiony 29 listopada ubiegłego roku. W pierwszych czterech dniach, włączając dzień otwarcia, centrum zanotowało blisko 80 000 odwiedzin. Swoje salony uruchomiły tu m.in. takie marki jak RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Otwarta została również placówka LUX MED oraz Pizza Hut.

Market Aldi, którego otwarcie zaplanowane jest w trzecim kwartale tego roku, zajmie powierzchnię ok. 1400 mkw. Marka Aldi to niemiecka sieć dyskontów, licząca obecnie w Polsce 132 sklepy i stale się rozwijająca. Obecnie zatrudnia ponad 2 000 pracowników.

- Oferta N-Parku to optymalny mix asortymentu, od produktów codziennej potrzeby poprzez specjalistyczne, charakterystyczne dla zakupów incydentalnych, po usługi i gastronomię – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo.  - Market spożywczy renomowanej marki jaką jest Aldi doskonale wpisuje się w codzienną funkcję zakupową obiektu, z ofertą adresowaną zarówno do mieszkańców okolicznych osiedli, jak i klientów tranzytowych, podróżujących drogą wojewódzką, przy której zlokalizowany jest obiekt.” - dodaje Dorota Beltrani