Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

IAI rusza z usługami w chmurze dla małych e-sklepówdlahandlu.pl - 19 lutego 2019 11:16


Od początku marca 2019 r. IAI S.A., spółka portfelowa funduszu MCI.EuroVentures i dostawca rozwiązań do prowadzenia sklepów internetowych przez duże i średnie spółki, wprowadza plan abonamentowy, który pozwoli na korzystanie z podobnych funkcjonalności również przez małe firmy.

Najnowszy plan abonamentowy Smart CLOUD to wyjście naprzeciw oczekiwaniom najmniejszych przedsiębiorców, którzy obok wygody w obsłudze swojego e-sklepu szukają też minimalizacji kosztów.

Dotychczas IdoSell Shop kojarzony był wyłącznie z ofertą dla średnich i dużych sklepów internetowych. System oferuje możliwość samodzielnej rekonfiguracji, prowadzenia w jednym systemie kilku sklepów, w tym na różne rynki, detalicznych i hurtowych (B2B), posiada wbudowany system Marketing Automation oraz system rekomendacji z wbudowanym WMS, czyli częścią systemu odpowiadająca za kontrolę magazynu, wystawianie dokumentów sprzedaży oraz proces pakowania, weryfikacji i wysyłki paczek.

- Chcemy oferować w atrakcyjnej cenie kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia małego sklepu internetowego. A gdy sklep urośnie, nie będzie musiał migrować na nowy system. Od skali mikro, do ogromnego sklepu, cały czas będzie korzystał z jednego rozwiązania, które zostanie dostosowane do jego aktualnych potrzeb - mówi Paweł Fornalski, założyciel i CEO IAI S.A.

Koszt sklepu w Smart CLOUD zaczyna się bowiem od 25 zł na miesiąc bez limitu liczby towarów i z pełną funkcjonalnością, jak w dotychczasowym planie CLOUD, dedykowanym średnim sklepom internetowym. Najnowsza usługa będzie dostępna od 1 marca 2019 r.