Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Lody Jeżyki i Grześki w formacie 500 mlpr - 20 lutego 2019 12:55


Sukces sprzedażowy formatów impulsowych lodów Jeżyki i Grześki w sezonie 2018 zainspirował firmę Colian do rozszerzenia asortymentu o nowe warianty gramaturowe.  Lody Jeżyki i Grześki obecne są na rynku w nowym formacie familijnym czyli w kubkach o pojemności 500 ml.

Nowe, familijne formaty hitów smakowych lodów Grześki i Jeżyki w 500 ml kubku rozszerzają ofertę lodów, dając możliwość spełnienia oczekiwań wszystkich tych smakoszy lodowych przyjemności, którzy preferują wygodniejszą dla siebie, większą wersję opakowania.

Jak wskazuje analiza rynku sprzedaży lodów, konsumenci coraz częściej sięgają po lody także poza sezonem letnim. Lody Jeżyki i Grześki w kubku 500 ml to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę delektowania się orzeźwiającym specjałem o każdej porze roku.

Nowe lody Jeżyki i Grześki w formacie 500 ml są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od lutego br. w sugerowanej cenie detalicznej lody Jeżyki ok. 11,99 zł i lody Grześki ok. 9,99 zł. Wprowadzeniu nowego formatu produktu towarzyszą działania promocyjne w prasie handlowej oraz wsparcie wizerunkowe zaplanowane w punktach sprzedaży.