Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Harnaś kolejny raz z promocją podkapslowądlahandlu.pl - 28 lutego 2019 11:40


2019 to rok zmian dla marki Harnaś. Na rynku pojawiły się nowe opakowania, Harnaś zyskał nowy lepszy smak, a teraz marka przygotowała nową odsłonę loterii konsumenckiej, która rusza już 1 marca.

Mechanika loterii jest bardzo prosta – wystarczy kupić promocyjną butelkę lub puszkę piwa Harnaś i poszukać pod kapslem lub kluczykiem hasła „Harnaś 2019” lub „Harnaś 4-pak”. Do wygrania są 4-paki Harnasia lub 0,5 litrowe puszki.

– Harnaś jest prekursorem promocji podkapslowych. To 12 lat doświadczenia i 12 zakończonych sukcesem edycji. Tegoroczna odsłona to już 13 loteria z prostym, niezawodnym mechanizmem wymiany kapsli i kluczyków w sklepach w całej Polsce: kup i wygraj – mówi Patrycja Skierska, Brand Manager marki. - Mamy nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach, loteria zyska duże zainteresowanie naszych konsumentów.

Promocja rozpoczyna się 1 marca i potrwa do 31 sierpnia tego roku. W sklepach pojawiły się już promocyjne opakowania Harnasia oraz dedykowane materiały POSM, wspierające promocję. Marka szykuje też więcej niespodzianek dla konsumentów, o których będzie informować na bieżąco. Regulamin i zasady konkursu dostępne będą od 1 marca 2019 roku na stronie http://piwoharnas.pl/promocja/