Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W Biedronce trzecia książka z przygodami Słodziaków w promocji zakupów wielkanocnychdlahandlu.pl - 18 marca 2019 13:06


W ramach promocji zakupów wielkanocnych Biedronka wydała trzecią z serii książek o Słodziakach i oferuje rabat 15 proc. na zakupy. Akcja „Wielkanocna wyklejanka” wystartowała 4 marca br. i potrwa do 14 kwietnia.

Akcja polega na kolekcjonowaniu naklejek z jajeczkami – przy zakupach za minimum 69 zł, klient otrzyma jedną naklejkę-jajeczko. 15 zebranych naklejek oznacza 15% jednorazowej zniżki, przy czym kwota rabatu dotyczącego pojedynczego zakupu może wynieść maksymalnie 75 zł. Zakupy z rabatem będzie można zrobić w przedświątecznym tygodniu, czyli w dniach 15-20 kwietnia br.

Użytkownicy karty Moja Biedronka mogą też zbierać naklejki z wizerunkiem książki o przygodach Gangu Słodziaków. Kto uzbiera ich 15, dostanie za darmo nową książkę o najpopularniejszych pluszakach – „Zamieszanie na leśnej polanie, czyli kolejne przygody Gangu Słodziaków”. Naklejki przy kasie – jednorazowo 3 sztuki – otrzymują klienci, którzy zrobią zakupy weekendowe, od piątku do niedzieli, za co najmniej 69 zł. Akcja rusza również 4 marca i zakończy się 14 kwietnia. Trzecią część przygód Słodziaków będzie można odebrać z kartą Moja Biedronka od 15 do 27 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów. Biedronka wydała już klientom ponad milion egzemplarzy dwóch poprzednich książek o przygodach Gangu Słodziaków.

Dodatkowo, klienci z kartą Moja Biedronka podczas weekendowych zakupów przy kasie dostaną też bon na Superofertę Dnia. Dzięki niemu w określonym na bonie terminie będą mogli jednorazowo otrzymać rabaty na wybrane artykuły lub kategorie produktów.

Przy jednorazowych zakupach można otrzymać maksymalnie: 1 naklejkę z jajkiem, 3 naklejki z książką oraz 1 kupon Superoferta Dnia.