Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Loft37 po raz kolejny robi buty dla Biedronkidlahandlu.pl - 20 marca 2019 09:47


Loft 37 Handmade shoes oraz Biedronka zapowiadają wprowadzenie limitowanej kolekcji butów do sklepów Biedronka. To drugi raz, gdy marki współpracują ze sobą. W 2016 roku do sprzedaży w Biedronce trafiły buty Just for fun by Loft37. Jak powiedziała Joanna Trepka, współwłaścicielka firmy, w 2016 roku buty wyprzedały się w ciągu kilku godzin. Twórcy mają nadzieję, że tym razem sukces będzie jeszcze większy.

 Projektantki Loft37 chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i móc sprzedawać produkty na ,,każdą" kieszeń w sieci Biedronka.

Limitowana kolekcja butów w wykonanych ze skóry będzie dostępna od 8 kwietnia br. w 2300 sklepach Biedronka. Uzupełni ją zestaw akcesoriów.

Baleriny, oxfordki, lordsy będą dostępne w trzech kolorach: pudrowy róż, szary i czarny. Wszystkie buty z linii Loft37 dla Biedronki będą dostępne w rozmiarach 36-41, w cenie od 60 zł/parę. Buty z kolekcji Loft37 dla Biedronki wykonane są ze skóry zamszowej lub licowej.

Kolekcja Loft37 dla Biedronki obejmuje także zestaw akcesoriów: breloków do torebek lub kluczy, kolorowych skarpetek czy wstążek do butów, wszystkie w cenie 14,99 zł/szt.