Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

OEX i GoGlobal24 wyślą przesyłki do Francji, Niemiec i Wielkiej Brytaniidlahandlu.pl - 21 marca 2019 11:33


OEX E-Business rozwija logistykę zagraniczną z kolejnym partnerem - GoGlobal24
W marcu 2019 r. spółki podpisały umowę, na mocy której GoGlobal24 będzie obsługiwał dla OEX E-Business wysyłki we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Współpraca z GoGlobal24 pozwoli na konsolidację przesyłek na terenie Polski, następnie ich zbiorczy transport do kraju odbiorcy i nadawanie ich w placówkach lokalnych przewoźników takich jak DPD DE, Colissimo czy Royal Mail. Punktem konsolidacji dla obecnych i przyszłych klientów GoGlobal24 będzie zarządzany przez spółkę OEX E-Business HUB logistyczny w Łubnej pod Warszawą. Spółka z Grupy OEX będzie również realizowała transport przesyłek do sortowni GoGlobal24 we Wrocławiu.

Naszym celem jest digitalizacja i automatyzacja sprzedaży oraz ułatwianie polskim firmom rozwoju za granicą. Współpraca z GoGlobal24 idealnie wpisuje się w naszą strategię tworzenia rozwiązań, które umożliwią polskim producentom konkurowanie na zagranicznych rynkach. Usługa dostarczania paczek do końcowego klienta będzie bardziej atrakcyjna cenowo niż nadanie międzynarodowej paczki z Polski. Dodatkowo dzięki usługom jako punkt konsolidacyjny dla GoGlobal24 zwiększymy przepływ towarów w naszym magazynie w Łubnej – powiedział Artur Wojtaszek, prezes OEX E-Business.

W ramach współpracy będziemy oferować klientom OEX E-Business dedykowane ich odbiorcom punkty zwrotów w każdym z krajów, w których operujemy. Zdecydowanie zwiększa to zaufanie nabywców na rynkach zagranicznych do polskich sprzedawców oraz obniża koszt obsługi zwrotów od klientów na rynkach zagranicznych - powiedział Paweł Zakielarz, General Manager GoGlobal24.

GoGloba24 działa od 2012 roku i rozwija usługi związane z logistyką dla eCommerce. 

OEX24.com to marketplace B2B, uruchomiony pod koniec lutego 2019.