Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Biedronka organizuje płatne letnie praktyki dla studentówdlahandlu.pl - 26 marca 2019 12:36


Ruszyła rekrutacja na praktyki letnie w sieci Biedronka. Zainteresowani powinni złożyć podanie do 19 kwietnia. Firma oferuje płatane praktyki w 11 działach.

- W naszej firmie potrzebni są ludzie doskonale zorganizowani, decydujący o zaopatrzeniu, finansach, logistyce i jakości produktów dla ponad 2800 sklepów Biedronka, a to tylko część możliwości.
Aplikuj do wybranego działu – pracuj od lipca do września, poznaj strategię działania lidera branży retail i wybierz swoją ścieżkę rozwoju - w ten sposób sieć promuje swój program.

– Sieć Biedronka to ponad 2900 sklepów w ponad 1100 miejscowości na terenie całej Polski oraz 16 centrów dystrybucyjnych. Każdego dnia nasze sklepy odwiedza blisko 4 mln klientów. Udział w programie praktyk letnich to przede wszystkim ogromne wyzwanie i szansa dla młodych ambitnych ludzi na zdobycie praktycznej wiedzy i unikalnego doświadczenia pod okiem doświadczonych ekspertów – opiekunów praktyk. Praktyki dają również możliwość na realizację samodzielnych projektów. Ich efekty będą mogli ocenić także nasi klienci, robiąc zakupy w sklepach Biedronka – mówi Małgorzata Gniadek, menedżer ds. rekrutacji w Jeronimo Martins Polska.

 

W programie mogą wziąć udział studenci od II do V roku studiów. Nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Ważne jest natomiast, by wyróżniali się nastawieniem na rozwój, samodzielnością, łatwością nawiązywania kontaktów, zaangażowaniem oraz zainteresowaniem obszarem, w jakim chcą odbyć praktyki. Mile widziana jest także aktywność w organizacjach studenckich lub wolontariacie. 

Wyłonieni w rekrutacji uczestnicy praktyk będą zdobywać doświadczenie w różnorodnych działach i sekcjach firmy. Mogą liczyć na pracę pod okiem doświadczonych specjalistów – opiekunów praktyk oraz na realizację samodzielnych projektów.

Według opublikowanego w 2018 r. badania ankietowego AIESEC Polska, Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, był 4. najbardziej pożądanym przez studentów pracodawcą.