Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Unimil wchodzi do e-commerce. Primavera Parfum pomoże marce w rozwojupr, dlahandlu.pl - 27 marca 2019 09:06


Firma Unimil mocno inwestuje w rozwój swoich marek w kanale e-commerce. W tym celu nawiązała strategiczną współpracę z Primavera Parfum.

Według dostępnych analiz, obecna wartość rynku prezerwatyw w Polsce szacowana jest na około 120 mln złotych, z czego ponad 90% udział należy do dwóch firm – Unimil i Durex.

Unimil, będący częścią globalnego koncernu Lifestyles, wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, stawia na intensywny rozwój w kanale e-commerce. W tym celu nawiązała strategiczną współpracę z warszawską firma Primavera Parfum. – Początek współpracy zaowocował stworzeniem nowego sklepu internetowego sklep.skyn.pl oraz producenckiej Strefy Marek na portalu Allegro. Dalszymi krokami będzie rozwój dystrybucji numerycznej w sklepach internetowych oraz prowadzenie wspólnej strategii promocyjnej. Unimil relokuje również kampanie marketingowe do rynku digital – zapowiada Grzegorz Dmytrzak, Key Account Manager koncernu Lifestyles.

W portfelu produktowym Primavera Parfum znajduje się kilkadziesiąt tysięcy referencji perfum, kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, produktów do stylizacji włosów w pełnym przekroju od pozycji mass marketowych po artykuły z najwyższej luksusowej półki oraz niszowe. – Cieszymy się, że globalny potentat na rynku – Unimil postanowił właśnie na współpracę z nami. Wierzymy, że zainicjowana kooperacja to początek wielu wspólnych projektów – powiedziała Janina Karasek, dyrektor ds. rozwoju Primavera Parfum.