Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Spar z nowym programem lojalnościowymdlahandlu.pl - 4 kwietnia 2019 14:20


2 kwietnia br. ruszył nowy program lojalnościowy SPAR Polska - z rejestracją bez papierowych formularzy i możliwością zbierania punktów w dowolnym sklepie uczestniczącym w programie.

Nowy program lojalnościowy umożliwia klientom otrzymywanie bonów za punkty przyznawane podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci, który przystąpił do programu. Za każde wydane 5 zł w czasie zakupów klienci sklepów SPAR będą otrzymywać 1 punkt. Dodatkowo, za każde wydane 20 zł kupujący otrzymają 1 punkt bonusowy. Punkty będą także naliczane za zakup promocyjnych produktów. - Zgodnie ze strategią partnerskiej współpracy w ramach franczyzy stworzyliśmy funkcjonalności pozwalające dodatkowo nagradzać klientów danego sklepu przez jego właścicieli, np. za zakup wskazanych świeżych produktów od lokalnych dostawców. Każdy sklep ma także dostęp do panelu pozwalającego m.in. na profilowane wysyłki SMS - informuje detalista.

Dla wygody klientów i w odpowiedzi na potrzeby odciążenia personelu sklepów, w nowym programie lojalnościowym, rejestracja realizowana jest online. Zbieranie punktów jest możliwe dzięki karcie „Mój SPAR”, którą można odebrać w kasach sklepów, dokonując pre-rejestracji za pomocą terminalu płatniczego. Zebrane punkty będą stanowić podstawę do ich wymiany na bony o wartości 15, 25 lub 40 zł, którymi następnie będzie można płacić za zakupy. Pierwsze sklepy już przystąpiły do programu. Planowane jest sukcesywne dołączanie kolejnych.