Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Żabka rozwija segment usług i wprowadza karty Netflixdlahandlu.pl - 12 kwietnia 2019 11:32


Żabka rozbudowuje pakiet usług, tym, razem wprowadziła do sieci kartę podarunkową Netflix. Sieć  daje klientom możliwość wyboru kwoty doładowania karty w przedziale między 40 zł a 500 zł.

- Obserwujemy, że klienci naszej sieci, doceniają możliwość skorzystania w sklepach Żabka z licznych oferowanych przez nas usług dodatkowych. Popularne są między innymi produkty przedpłacone w tym niedawno wprowadzone do oferty karty podarunkowe Amazon, transakcje Paysafecard, Paysafecard direct czy doładowanie do PlayStation Store i Google Play. Karta Netflix pozwoli naszym klientom w szybki i łatwy sposób skorzystać z doładowania konta Netflix. Tylko w naszych placówkach, klienci mogą zadecydować o wartości doładowania, w przedziale od 40 złotych do 500 złotych. Do tej pory na rynku dostępne były jedynie karty w dwóch wariantach cenowych: 60 złotych i 120 złotych – podkreśla Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka Polska.

W sklepach Żabka dostępna jest szeroka oferta usługowa. Klienci mogą skorzystać m.in. z opcji nadania i odbioru paczek z Poczty Polskiej oraz DHL Parcel, kupić i zarejestrować starter GSM , doładować telefon czy opłacić rachunki i kupić prepaid energetyczny, wypłacić gotówkę (cash back). Niedawno firma wprowadziła również do asortymentu kartę podarunkową Amazon umożliwiającą zakupy na stronie www.amazon.de. Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej.