Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Remigiusz Rączka grilluje w ALDIdlahandlu.pl - 24 kwietnia 2019 14:00


Inauguracja cyklu spotkań z Remigiuszem Rączką, prowadzącym programu „Rączka gotuje” na kanale TVP3 Katowice i miłośnikiem śląskiej kuchni i tradycji odbędzie się 27 kwietnia w sklepie ALDI w Katowicach przy ulicy Bożogrobców 20.

Wspólne grillowanie, kulinarny pokaz trzech popisowych dań Remigiusza Rączki: chłodnika z botwinki, polędwiczek wieprzowych zawiniętych w szynkę szwarcwaldzką oraz sałatki wiosennej z kalafiorem, degustacja i spotkanie autorskie z samym szefem kuchni to atrakcje przygotowane przez ALDI dla odwiedzających. 

- To nie pierwsza kulinarna uczta przy sklepie ALDI, jednak pierwszy raz z kuchnią na żywo w tak doborowym gronie. Nie bez przyczyny do współpracy zaprosiliśmy Remigiusza Rączkę, który zawodowo i emocjonalnie jest związany ze Śląskiem. Podobnie jak ALDI, który na Śląsku posiada centralę firmy i przeważającą część sklepów. Mamy nadzieję, ze nasi klienci rozsmakują się w ciekawych przepisach idealnych na majówkę! – komentuje Agnieszka Barańska, Kierownik Marketingu ALDI Polska.

Po kulinarnym show nastąpi autorskie spotkanie z szefem kuchni, podczas którego będzie można wymienić się wrażeniami, inspiracjami, a także kupić książkę i otrzymać autograf. Kolejne spotkania z cyklu „Rączka grilluje w ALDI” odbędą się w maju, czerwcu, sierpniu i wrześniu w kolejnych sklepach ALDI na terenie Śląska, m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Siemianowicach Śląskich, Kędzierzynie-Koźlu, Pszczynie, Jastrzębiu-Zdroju, Chorzowie, Rydułtowach, Rybniku oraz Żorach.