Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

CH Plaza Rzeszów usprawni komunikację z hipermarketem E.Leclercdlahandlu.pl - 6 maja 2019 13:01


Rzeszowska Plaza dwa lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb klientów. Przebudowa centrum rozpocznie się w maju i powinna zakończyć się jesienią, z otwarciem nowego salonu CCC.


Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów: – Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami centrum handlowego i hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E.lLclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego centrum handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy – mówi Richard Keen.

Dodaje, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r. 

Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców. – Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe – mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw – zaznacza Radosław Jamrozik. 

To nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów. – Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu – mówi Radosław Jamrozik.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu.