Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Konsimo zastąpił sklep Home&Deco w Gemini Park Tychydlahandlu.pl - 15 maja 2019 10:04


Gemini Park Tychy rozwija ofertę „home”. Centrum handlowe podpisało właśnie umowę najmu z dyskontem wnętrzarskim KONSIMO. Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na czerwiec br. Będzie to pierwszy sklep marki na Śląsku. Wcześniej w tym miejscu działał sklep polskiej marki Home&Deco.

Swoje salony w Gemini Park mają m.in. Jysk, Komfort, Komfort Łazienki, Home&You, Homla, ale także Pepco, TEDi czy TK Maxx.

Gemini Holding, właściciel obiektu, podpisał właśnie umowę najmu z marką KONSIMO. Ulokuje ona w centrum handlowym salon mający 587 m kw. Będzie to pierwszy salon brandu na Śląsku.

Planowany sklep to zupełnie nowy koncept dyskontu wnętrzarskiego, który łączy w jednym miejscu wszelki asortyment niezbędny do urządzenia i dekoracji domu lub mieszkania. W jego ofercie można znaleźć meble, w tym meble dla dzieci, oświetlenie, tekstylia, dywany, ceramikę, ale także naczynia kuchenne i dekoracje.

- Wyróżnikiem salonu będzie także dostępność całej oferty od ręki, coś co jest charakterystyczne dziś tylko dla największych graczy rynkowych tego segmentu – zapowiada Agnieszka Glicner, przedstawicielka marki KONSIMO.

Sam salon ma być podzielony na kilka zróżnicowanych stylistycznie stref, z których każda ma być wewnętrznie spójna i oferować wyposażenie w danej stylistyce.

- KONSIMO prowadzi ekspansję w Polsce skupiając się w pierwszej kolejności na największych miastach oraz na najważniejszych regionach, w tym na Górnym Śląsku – mówi Agnieszka Glicner.