Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

CCC w Dekadzie Sieradz na ponad 1000 mkw.dlahandlu.pl - 15 maja 2019 10:52


Do grona najemców Dekady Sieradz dołączyła marka CCC otwierając swój największy salon w tym regionie. Europejski lider na rynku obuwniczym otworzył w Dekadzie lokal o powierzchni ponad 1050 mkw.

Salon CCC w Dekadzie Sieradz pierwszych klientów powitał 14 maja. 

- Nowy sklep zapewnia naszym klientom wysoki komfort zakupów i pozwala na doskonałą ekspozycję całej naszej kolekcji. Przy jego aranżacji postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal ma nowy podział na poszczególne sekcje produktowe ułatwiające znalezienie poszukiwanych artykułów. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design – mówi Karol Semik, dyrektor ds. rozwoju CCC.

Grupa CCC posiada blisko 1000 salonów w 19 krajach w Europie i poza nią. Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Bułgarii, Serbii, Rosji, Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii, Mołdawii, Grecji i Szwecji oraz na Węgrzech i Ukrainie. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia.

Dekada Sieradz jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej. W galerii na powierzchni ponad 10 tys. mkw. znajduje się blisko 30 sklepów.
Za wynajem powierzchni w centrach Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.