Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Dealz i Pepco najemcami Multiobox w Głogowiedlahandlu.pl - 28 maja 2019 12:38


Do grona najemców parku handlowego Multibox w Głogowie dołączyły kolejne marki - Pepco oraz Dealz. Obie marki zajmą łączną powierzchnię ponad 1,2 tys. mkw.

Pepco – to sieć sklepów znana ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe - zajmie w parku handlowym powierzchnię blisko 640 mkw.

Należąca do firmy Steinhoff sieć sklepów – Dealz - otworzy salon o powierzchni ponad ok. 600 mkw. Sklepy Dealz oferują około 3.000 produktów znanych marek, jak również szeroki asortyment artykułów na każdą okazję: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji wyposażenia domu, artykułów papierniczych czy zabawek.

Multibox w Głogowie powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i ulicy Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym parkingiem na 400 miejsc. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, salą fitness oraz placem zabaw dla dzieci.

Za koncepcję komercyjną i wynajem sieci parków handlowych Multibox odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Płońsku a w przygotowaniu w Szamotułach, Trzciance i Ełku.