Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Zdrowe słodkości od Frutavitypr - 30 maja 2019 11:24


Marka Frutavita firmy Katolik Group Sp. z o.o. powiększyła swoją ofertę o kolejne bakalie w ekonomicznych opakowaniach. Naturalne daktyle i orzechy nerkowca, figi, morele bez dodatku siarki, chipsy kokosowe, suszona żurawina z cukrem trzcinowym, to tylko niektóre z nowości Frutavity.

Pełne smaku i cennych wartości odżywczych, bakalie Frutavita powstają z wyselekcjonowanych owoców, suszonych w swoim naturalnym klimacie. - Tworząc konfekcję Frutavita postawiliśmy przede wszystkim na jakość produktów i kraj pochodzenia. Obecnie w ofercie mamy ponad 60 produktów, sukcesywnie ją powiększamy, bo widzimy ogromny popyt na zdrowe, ale przede wszystkim jakościowe produkty – podkreśla Paweł Katolik, prezes zarządu firmy KATOLIK GROUP, właściciel marki Frutavita.

- W najbliższym czasie wprowadzimy zupełnie nowy produkt do sprzedaży detalicznej. Mogę zdradzić, że jego skład jest oparty o liczne konsultacje z dietetykami, a opakowanie będzie zupełną nowością na rynku bakalii. Marka Frutavita stale się rozwija, a z każdym dniem przybywa coraz więcej pozytywnych komentarzy na temat naszych produktów, co jest dla nasz najlepszą reklamą i satysfakcją z wykonywanej pracy – uchyla rąbka tajemnicy Dariusz Kamiński, dyrektor sprzedaży i marketingu.