Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowa kampania Metaxadlahandlu.pl - 4 sierpnia 2010 09:45


Całoroczne wakacje w prywatnej Villa Metaxa w Grecji i miesięczna pensja w wysokości 1500 euro to główna nagroda w konkursie „365 DNI PEŁNYCH SŁOŃCA". Konkurs jest pierwszym etapem nowej kampanii marki Metaxa, która podkreśla greckie korzenie trunku.

Konkurs potrwa do końca września i adresowany jest do wszystkich pełnoletnich osób, które w okresie jej trwania zakupią oznakowany alkohol..
Zwycięzca będzie miał do dyspozycji luksusową, dwupiętrową Villa Metaxa, a w niej m.in.: cztery salony, dwa tarasy i prywatny basen. Szczęśliwiec otrzyma co miesięczną pensję w wysokości 1500 euo.  Dodatkowe nagrody w konkursie to 4 tygodniowe wycieczki wraz z kieszonkowym 500 Euro, 10 laptopów Dell i 40 aparatów cyfrowych. Konsument musi zarejestrować się na stronie internetowej www.365dnislonca.pl, wpisać kod z promocyjnej butelki i odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie smak słońca?

Promocja konsumencka potrwa do końca września 2010 roku. Oznakowana Metaxa pojawi się w sklepach w niższej cenie: 65 zł. Wsparciem konkursu będą animacje w lokalach i sklepach, działania w Internecie (mailingi, kampania bannerowa), materiały POS, oraz działania PR. Nowa platforma komunikacji wykorzystuje również portal społecznościowy Facebook, gdzie stworzono specjalny Fan Page 365 DNI SŁOŃCA.