Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Spar Polska niewzruszony działaniami Spar Group otworzył kolejny sklepdlahandlu.pl - 6 czerwca 2019 09:27


W środę 5 czerwca w stolicy Małopolski otwarty został kolejny sklep w ramach sieci franczyzowej Spar Polska. Firma zapowiada kolejne otwarcie w następnym miesiącu.

- Pomimo prób wrogiego przejęcia sieci, w ocenie zarządu Spar Polska, przez firmę SPAR Group z RPA, której wcześniejsze rozmowy dotyczące możliwości wejścia kapitałowego do polskiej firmy skończyły się niepowodzeniem, firma z Rzeszowa otworzyła kolejny sklep w Krakowie – Spar Express o powierzchni 124 mkw., przy ulicy Opolskiej 112, w koncepcie convenience - podaje sieć.

Sklep jest czynny 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w weekendy sklep jest zamknięty z uwagi na lokalizację placówki – mieści się ona w O3 Business Campus, na który składają się trzy 11-piętrowe, nowoczesne biurowce. Nowo otwarty SPAR znajduje się na parterze jednego z budynków. Godziny działania sklepu dopasowane są do systemu pracy biurowców. Również oferta Spar Express, podobnie jak innych sklepów sieci w Krakowie w koncepcie convenience, sprofilowana jest pod potrzeby pracowników biur, którzy będą stanowili trzon klientów sklepu.

To nasz kolejny Spar – mówi przedstawiciel krakowskiego franczyzobiorcy. - Pierwszy otwieraliśmy na początku roku, w styczniu. Poprzedni sklep również jest usytuowany w biurowcu, dlatego zdążyliśmy już poznać specyfikę funkcjonowania oraz potrzeby tej grupy klientów. Znamy ich oczekiwania, potrafimy zapewnić produkty, które są najchętniej kupowane przez zapracowane osoby. Musi być szybko, smacznie i coraz częściej również zdrowo. Po tych kilku miesiącach możemy już też z całą pewnością powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję rozpoczynając współpracę ze Spar Polska – bardzo cenimy sobie wsparcie, a jego ze strony sieci nam nie brakuje. Mogę zdradzić również, że w planach mamy już otwarcie kolejnego sklepu w sieci - podsumowuje.

Spar Polska zapowiada w następnym miesiącu otwarcie kolejnego sklepu w woj. małopolskim, w formacie SPAR.