Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Maskotka z Gangu Słodziaków za 1 zł to hit otwarcia Biedronki w Makowie Mazowieckimdlahandlu.pl - 28 czerwca 2019 17:43


Maków Mazowiecki od jutra będzie miał trzeci sklep sieci Biedronka. Nowa placówka, przy ul. Ciechanowskiej 2 zaprojektowana została w formacie 2.0, z nowoczesnym, ekologicznym oświetleniem i specjalnie wydzielonymi strefami produktów. Na jutrzejsze otwarcie przygotowano wiele promocji sprzedażowych: można będzie, m.in. kupić Słodziaka za złotówkę.

Format 2.0 to nowoczesny standard Biedronki, wedle którego powstają nowe i wyremontowane sklepy tej sieci. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów, ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. Standard 2.0 to także innowacje technologiczne: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, które w sklepach wykorzystują gazy przyjazne dla środowiska, takie jak naturalne CO2(„clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

–W naszej sieci dbamy o to, by nowe i odnowione placówki dostosowane były do najwyższych standardów, zarówno ekologicznych, jak i komercyjnych. Do takich sklepów należy ten przy ul. Ciechanowskiej 2 w Makowie Mazowieckim. Oferuje on naszym klientom nie tylko szeroki asortyment w niskich cenach, ale i komfortowe doświadczenie zakupowe – mówi Grzegorz Soszyński, starszy menedżer sprzedaży, Jeronimo Martins Polska S.A.

Każdy klient, który w dniu otwarcia zrobi w sklepie przy ul Ciechanowskiej 2 zakupy za minimum 99 zł, będzie mógł kupić  maskotkę z Gangu Słodziaków za 1 zł lub książkę kucharską „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej”.