Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Żywiec Zdrój wprowadza na rynek markę napojów gazowanychdlahandlu.pl - 4 lipca 2019 15:41


W kwietniu na rynku pojawił się Sparkles – nowa marka napojów w puszce od Żywiec Zdrój S.A. To połączenie wody gazowanej, soku z cytryny oraz naturalnego aromatu z owoców lub mięty. Jest to pierwszy na polskim rynku tego typu produkt w puszce, bez dodatku cukru oraz substancji słodzących. Sparkles dostępny jest już w sieci sklepów Żabka.

Sparkles, napoje gazowane w puszkach z nutą smaku, od kwietnia dostępne są w sklepach sieci Żabka w trzech wariantach smakowych: Green Lime  o smaku limonki, Virgin Mint o smaku mięty oraz Garden Berries o smaku agrestu i czarnej porzeczki. 

W ich skład wchodzi jedynie woda gazowana, sok z cytryny oraz naturalny aromat owoców lub mięty. Produkty nie zawierają cukru, słodzików, konserwantów i kalorii, dlatego są propozycją dla osób, które dbają o zbilansowaną dietę, kupują produkty z dobrym i prostym składem i jednocześnie poszukują wyjątkowego smaku. Sparkles to również przykuwające uwagę opakowanie. Dostępny jest w trzech oryginalnie zaprojektowanych puszkach dedykowanych każdemu z wariantów smakowych.

Kampania marketingowa Sparkles obejmować będzie działania z Internecie, w tym w mediach społecznościowych, oraz promocję w punktach sprzedaży Żabki. Promocję marki wspierać będą działania PR oraz komunikacja poprzez kanały własne sieci sklepów Żabka.