Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kabanoski Sokoliki – edycja limitowana z tatuażamipr - 11 lipca 2019 10:56


Na okres wakacyjny firma Sokołów przygotowała miłą niespodziankę dla najmłodszych konsumentów. W edycji limitowanej Kabanosków Sokolików, do każdego opakowania tej pysznej mięsnej przekąski dla dzieci dołączony jest kolorowy, zmywalny tatuaż.

Kabanoski Sokoliki zostały stworzone z myślą o potrzebach żywieniowych dzieci. Wyróżnia je duża zawartość wysokiej jakości mięsa, jak również brak składników dodatkowych – takich jak barwniki, glutaminian monosodowy czy fosforany. Ważnym atutem Kabanosków Sokolików jest wysoka zawartość białka, które jest wyjątkowo cennym składnikiem dla organizmu w okresie wzrostu i rozwoju. Delikatne przyprawy zastosowane w Kabanoskach, są gwarancją optymalnego smaku, który przypadnie do gustu najmłodszym konsumentom.

Wesoła postać Sokolika to znak firmowy Kabanosków. Teraz dodatkową radość sprawią dzieciom kolorowe tatuaże, dołączone do opakowania. Edycja limitowana obejmuje obydwie wersje Kabanosków: Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny.