Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Ruszyła pierwsza restauracja McDonald’s w Grodzisku Wielkopolskimdlahandlu.pl - 15 lipca 2019 13:58


15 lipca rozpoczęła swoją działalność pierwsza restauracja McDonald’s w Grodzisku Wielkopolskim. Nowy lokal mieści się przy ul. Fabrycznej 1 A.

Sala jadalna, przestronny ogródek oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 160 miejsc siedzących dla gości. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla samochodów osobowych, liczący 34 miejsca. Dodatkowo zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive. Restauracja została urządzona w nowoczesnym stylu, który cechuje żywa kolorystyka z elementami szarości, brązu i  pomarańczowego.

Restauracja McDonald’s w Grodzisku Wielkopolskim jest czynna codziennie od 7:00 do 23:00, a w piątki i soboty do 2:00 w nocy. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 12 menadżerów.