Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Lody za naklejki w sklepach Biedronkapr - 15 lipca 2019 14:19


Dla tych, którzy lody uważają za najwspanialszy wynalazek wszech czasów Biedronka przygotowała wyjątkową akcję: ci, którzy zbiorą punkty za kupione lody, dostaną kolejnego loda gratis.

Akcja promocyjna „Looody, loody!” zaczęła się 15 lipca i potrwa do 25 sierpnia tego roku. Jej zasady są jasne.

Krok pierwszy: kupując w sklepach sieci Biedronka lody, dostajemy przy kasie naklejki. Każdy Big Milk do 105 ml albo Twister to jedna naklejka, saszetka Marletto to dwie naklejki, a za każdego zakupionego Magnum do 140 ml lub rożka Carte D’Or otrzymamy aż trzy naklejki. Smak nie ma znaczenia – tyle samo punktów dostajemy za wszystkie warianty smakowe.

Krok drugi: naklejki trzeba umieścić na specjalnej karcie. Krok trzeci, najprzyjemniejszy: za uzbierane dziesięć naklejek, dostajemy loda za darmo. Jakiego? Wszystkie te, które biorą udział w akcji czyli: Big Milk do 105 ml, saszetka Marletto, Magnum do 140 ml, Twister lub rożek Carte D’Or.

– Co roku w wakacje sprzedaż lodów w naszych sklepach rośnie ponad 150 procent w porównaniu do pozostałych okresów roku. Stąd też akcja „Loody, loody”, to nasz ukłon w stronę klientów – mówi Paulina Bodnar, młodszy menedżer ds. marketingu z Jeronimo Martins Polska S.A.

Czas na zbieranie punktów w promocji „Looody, loody” mamy od 15 lipca do 18 sierpnia br., gratisowe lody można odbierać do 25 sierpnia br.