Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Pepco otwiera sklep w CH Turawa Parkpr - 18 lipca 2019 12:40


18 lipca sieć Pepco otworzyła swój sklep w centrum handlowym Turawa Park w Opolu. Lokal obejmuje ok. 650 mkw. powierzchni handlowej.

Nowy sklep w CH Turawa Park został otwarty w parku handlowym pomiędzy sklepem Media Expert a drogerią Super-Pharm. W stałej ofercie dyskontu znajduje się 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzą m.in. produkty odzieżowe dla dorosłych i dzieci, artykuły dla domu, akcesoria, dekoracje, zabawki, przybory szkolne i kosmetyki w atrakcyjnych cenach.

- „Witamy PEPCO  w gronie najemców naszego centrum handlowego, któremu oddajemy do dyspozycji prawie 650 mkw. powierzchni. Wychodzimy tym samym naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy wielokrotnie sygnalizowali nam, że brakuje im sklepu tej sieci w Turawa Park. Cieszymy się, że marka charakteryzująca się tak dużym zaufaniem i popularnością wśród konsumentów będzie od teraz dostępna w naszym Centrum Handlowym. To kolejny, po sklepie KIK, lokal o charakterze dyskontowym, w którym nasi klienci znajdą szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach” – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Dyrektor CH Turawa Park