Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowa odsłona piw Amber Naturalny i Amber Chmielowypr - 22 lipca 2019 12:06


Amber Naturalny i Amber Chmielowy – dwa piwa warzone w browarze w pomorskim Bielkówku – zyskują właśnie nowe opakowania. Odświeżone zostały logotypy, design puszki oraz butelka.

Tego lata Browar zdecydował się na rebranding dwóch produktów: Ambera Naturalnego (niepasteryzowany lager) i Ambera Chmielowego (pils).

Piwo Amber Naruralny inspirowane jest browarniczymi tradycjami regionu Pomorza. Brak pasteryzacji i wysoki ekstrakt słodu sprawiają, że piwo ma bogaty, głęboki smak. Powstaje tradycyjną metodą warzenia wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu, wody z własnych ujęć głębinowych oraz drożdży z własnej stacji propagacji. Efektem jest naturalny, wyrazisty, chlebowy smak z odrobiną goryczki.

Z kolei Amber Chmielowy jest przyprawiony trzema odmianami rodzimych chmieli: Lubelskim, Puławskim i Marynką. Dodatkowo piwo to jest chmielone na zimno, co dodaje mu pełniejszego aromatu. Pils jest lekki, aromatyczny, a wyważona goryczka przyjemnie orzeźwia. 

Oba piwa już w najbliższych tygodniach będą dostępne w nowej odsłonie. Zarówno puszki, jak i butelki zyskały nowoczesny, przejrzysty układ graficzny, całość zaś została utrzymana w jasnej kolorystyce. Na nowych opakowaniach główną rolę grają odświeżone logotypy i grafika nawiązująca do herbu Gdańska. W ten sposób Browar Amber chce podkreślić związki z miejscem swojej działalności.

Za rebranding piw Amber Naturalny i Amber Chmielowy odpowiadał zespół designerów
z 247 Studio, wielokrotnie nagradzanych za swoje wyjątkowe realizacje i doskonale odnajdujących się we współczesnych trendach wzornictwa.