Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

282 sklepy w sieci RTV Euro AGDdlahandlu.pl - 23 lipca 2019 12:52


W pierwszym półroczu 2019 r. RTV EURO AGD nie zwalniało tempa. Sieć otworzyła 5 nowych salonów zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach, a 11 przeszło gruntowny remodeling.

– Stawiamy na stały rozwój naszej sieci i pozyskiwanie nowych, atrakcyjnych lokalizacji, które pozwolą klientom jeszcze wygodniej dokonywać zakupów – powiedział Grzegorz Wachowicz, dyrektor ds. handlu i marketingu w RTV EURO AGD. – W pierwszym półroczu otworzyliśmy 5 nowych placówek, w tym nasz nowoczesny koncept w Galerii Młociny, którym chcieliśmy odpowiedzieć na najnowsze trendy, wprowadzając zupełnie inny sposób komunikacji z klientami, zbieżny z tym, co pokazujemy w naszym sklepie online.

W Galerii Młociny doradcy wyposażeni są w łączność bezprzewodową i tablety, które znacznie przyspieszają obsługę i dają możliwość szybkiego sprawdzenia, jakie produkty poza eksponowanymi na półkach są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale też w sklepie internetowym i w outlecie.

W pierwszym półroczu 2019 powstało 5 nowych salonów RTV EURO AGD, oprócz placówki w warszawskiej Galerii Młociny, zostały uruchomione także sklepy w Poznaniu, Zduńskiej Woli, Rawiczu i Gryficach. W tym czasie 11 sklepów przeszło gruntowny remodeling – w Nowym Dworze Mazowieckim, Stargardzie, Świdnicy, Sochaczewie, Pile, Gliwicach, Warszawie, Opolu, Wrocławiu, Przemyślu i Nowym Sączu.

W modernizowanych salonach EURO sala sprzedażowa jest przestronniejsza, bardziej ergonomiczna, meble niższe, dzięki czemu doskonale widoczne są strefy poszczególnych grup asortymentowych. Takie rozwiązanie powoduje, że klienci łatwiej i szybciej mogą dotrzeć do poszukiwanych produktów. W wielu sklepach ekspozycje z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi znajdują się bliżej wejścia, w łatwo dostępnym miejscu. W modernizowanych salonach zastosowano kolorystykę i system oznaczeń zbieżny z rozwiązaniami online.

RTV EURO AGD dysponuje obecnie siecią 282 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, a także sklepem internetowym euro.com.pl. Oferuje również sprzedaż przez telefon.