Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Trwa nabór do konkursów towarzyszących Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019PTWP - 2 sierpnia 2019 13:04


Plebiscyty "Dobry Produkt" oraz "Food & Retail Start-Up Star" to szansa dla producentów, przetwórców i dystrybutorów żywności - zarówno tych debiutujących na rynku, jak i firm z ugruntowaną pozycją. Na zgłoszenia czekamy do 13 września br.!

W kolejnej edycji konkursu Dobry Produkt grono uznanych ekspertów zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną wskaże najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością oraz tradycyjną recepturą. W tym roku konkurs został poszerzony o kategorię: HorecaTrends, więc pojawia się szansa także dla dostawców HoReCa.

Selekcja ekspertów obejmuje produkty zgłoszone do konkursu w pięciu kategoriach:

1. Produkt wysokiej jakości - kategoria, gdzie istotna jest krótka etykieta i pełna przejrzystość w informowaniu konsumenta o składzie i wartości odżywczej produktu. 
2. Innowacyjny produkt - ocenie podlega nowatorski charakter rozwiązań dotyczący procesu produkcji, zastosowanych składników albo dobroczynnego wpływu na organizm ludzki. 
3. Produkt tradycyjny i regionalny - kategoria, która daje szansę pokazania się produktom niszowym, ale o tradycyjnym i wyrazistym charakterze. 
4. Produkt nowy - kategoria obejmująca nowości rynkowe. 
5. Produkt HorecaTrends - kategoria produktów odpowiadających aktualnym trendom kulinarnym i skierowana do odbiorców HoReCa.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres dobryprodukt@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27. 

Młode firmy zapraszamy natomiast do Food&Retail Start-up Star - konkursu skierowanego do twórców innowacyjnych produktów usług dla branży spożywczej i handlowej. Odpowiadające na trendy, kreatywne, innowacyjne, ciekawe - takie rozwiązania chcemy promować i prezentować szefom największych firm spożywczych i handlowych oraz funduszy inwestycyjnych, którzy będą oceniać prezentacje start-upów na Forum Rynku Spożywczego i Handlu. 

W konkursie Food&Retail Start-up Star rywalizacja odbywa się w następujących kategoriach: Żywność i napoje oraz Handel, Customer experience i fintech. Do udziału zapraszamy firmy młode, ale już sprzedające swoje produkty i usługi producentom żywności i sieciom detalicznym. 

Wyboru półfinalistów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail startup@ptwp.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.

Na zgłoszenia w obu plebiscytach czekamy do 13 września br.! Laureaci zostaną narodzeni 4 listopada podczas wieczornej Gali towarzyszącej XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 (4-5 listopada 2019, Hotel Sheraton, Warszawa).

Udział w konkursach, czyli zgłoszenie firmy i produktów - jest całkowicie bezpłatny.

Rejestracja na XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 już wkrótce!

Szczegóły na www.frsih.pl