Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowy dyrektor finansowy w bdsklep.pl. Wcześniej pracował w Aldiku i Biedroncedlahandlu.pl - 7 sierpnia 2019 14:06


W BDsklep.pl zaszły duże zmiany kadrowe. Niecały miesiąc temu firma podała, że ma nowego prezesa. Został nim Marcin Majzner, znany wcześniej jako założyciel i wieloletni prezes CupSell.pl. W czerwcu sieć pozyskała również nowego dyrektora finansowego. Jest nim Stefan Miecznikowski.

Stefan Miecznikowski ma doświadczenie w handlu detalicznym. Był przez rok dyrektorem finansowym w Aldik Nova, a od października 2004 r. do sierpnia 2016 r. był zatrudniony w Jeronimo Martins.

Spółkę bdsklep czekają duże zmiany.

Przypomnijmy, że według pomysłu nowego zarządu zmianie muszą ulec struktura firmy oraz polityka produktowa. “Dla każdego działu określamy cele oraz metody mierzalności wyników. Wprowadzamy większą kontrolę nad asortymentem, co pozwoli skupić się na towarach, które klienci rzeczywiście kupują i chcą kupować” - komentował niedawno Marcin Majzner.

- BDsklep to nie tylko jeden z najstarszych, ale i ostatni niezależny od międzynarodowych korporacji gracz polskiego rynku e-grocery. Utrzymuje wysoki poziom obsługi, czego dowodem niezmienna od lat pierwsza pozycja w rankingu konsumenckim Opineo. Jednak żeby wygrywać walkę konkurencyjną z międzynarodowymi markami, potrzebna własna, bardzo mocna marka. Właśnie zbudowanie silnej marki jest celem strategicznym nowego zarządu - uważa Marcin Majzner.