Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Grupa CCC w Izbie Gospodarki Elektronicznejpr - 8 sierpnia 2019 09:21


W lipcu grono firm zrzeszonych w e-Izbie zasilił lider branży obuwniczej, Grupa CCC. W skład Grupy wchodzą m.in.: CCC S.A., eobuwie S.A., DeeZee Sp. z o.o. oraz Gino Rossi S.A.

„Wejście Grupy CCC do Izby Gospodarki Elektronicznej traktujemy jako przynależność do podmiotów kształtujących rynek e-commerce w Polsce. Cieszymy się na współpracę, wymianę doświadczeń oraz przyszłe wspólne projekty. Wierzymy, że wkład ekspertów z CCC, eobuwie.pl, DeeZee, Gino-Rossi (wszystkich podmiotów z Grupy Kapitałowej) w prace e-Izby, pozwolą na wdrożenie wielu ambitnych projektów z korzyścią dla klientów - mówi Jakub Jasiński, E-Commerce / Omnichannel Director.

- Cieszymy się, że do naszej organizacji dołączają kolejne duże marki wyznaczające kierunki w branży e-commerce oraz retail. Wierzymy, iż współpraca pomiędzy Grupą CCC oraz e-Izbą przyniesie wymierne korzyści na wielu polach działania. Grupa CCC ma ogromne doświadczenie w branży e-commerce, dlatego liczymy na silne wsparcie naszych edukacyjnych i legislacyjnych aktywności. Wspólnie zrzeszając branżę cyfrową możemy wiele osiągnąć - dodaje Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.