Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Gemini Park Tychy czeka rozbudowapr - 9 sierpnia 2019 09:12


W centrum handlowym Gemini Park Tychy przybywa nowych najemców. Tylko w ciągu ostatnich 6 miesięcy zajęli oni łącznie ponad 2,5 tys. m kw. GLA. Kolejne otwarcia są już w planach. W planach jest także rozbudowa obiektu o ok. 6,5 tys. mkw.

Od stycznia do czerwca w centrum handlowym miało miejsce aż 6 otwarć. W przygotowaniu zaś są kolejne dwa. W sumie nowi najemcy zajęli ponad 2,5 tys. m kw. GLA. Tylko od otwarcia w marcu 2018 oferta Gemini Park wzbogaciła się już o 22 najemców.

W ostatnich miesiącach zyskał zarówno kluczowy dla galerii segment modowy, w którym pojawiły się sklepy polskich marek sieciowych Carry (1500 m kw.) i Top Secret (180 m kw.), jak również segment wyposażenia wnętrz wzbogacony o lokalny debiut sklepu meblowego Konsimo (587 m kw.) oraz sklepu z łóżkami i materacami DlaSpania (195 m kw.).

Także oferta gastronomiczna zyskała kolejny punkt. Lokalny inwestor, mający już kwiaciarnię w Gemini Park, otworzył cukiernię Wisienkę na torcie. Swój punkt w galerii ulokowała także marka NC+. W planach jest natomiast otwarcia sklepu Dealz (578 m kw.). Umowa jest już podpisana. Rozmowy z kolejnymi markami są w toku - informuje dyrekcja obiektu

Ale kolejne marki, to nie jedyne nowości jakie przyniosło pierwsze półrocze 2019 r.. W kwietniu właściciel galerii zapowiedział jej rozbudowę. W efekcie, mające dziś 36,6 tys. m kw. centrum handlowe powiększone zostanie o dodatkowe 6,5 tys. mkw.

Na nowej powierzchni powstać ma nowoczesne, wielosalowe kino, które zajmie ok 2,5 tys. mkw., a także kolejne restauracje oraz punkty handlowo-usługowe. Właściciel Gemini Park nie wyklucza także strefy zabaw dla dzieci.