Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Wkrótce otwarcie pierwszego sklepu wzorowanego na AmazonGodlahandlu.pl - 14 sierpnia 2019 14:51


Pod koniec czerwca sklep bez kas i bez obsługi Take&GO przy ul. Półwiejskiej 13 w Poznaniu ruszył z testami dla klientów. Jak informuje spółka, faza testów została już zakończona, a projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Format Take&GO to projekt firmy Surge Cloud, która odpowiada za procesy cyfrowej transformacji dla punktów sprzedażowych i systemy takie jak inteligentna półka.

- Program Early Access jest już zakończony. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Wystarczy wspomnieć, że w ciągu zaledwie 2 godzin zgłosiło się 1500 osób chętnych na przetestowanie Take&GO – mówi portalowi dlahandlu.pl Marcin Dąbrowski, prezes Surge Cloud.

Jak ocenia, wrażenia pierwszych klientów są bardzo pozytywne, a osoby testujące koncept doceniły cały proces zakupowy.

- Testujący nasz koncept wiedzieli, że produkty będą się kasować automatycznie, ale mimo wszystko i tak byli zaskoczeni tym jak błyskawicznie to wszystko przebiegało. Chwalili też samo wnętrze sklepu, które różni się od wnętrz znanych z rynku formatów – mówi Marcin Dąbrowski.

- W tym momencie kończymy wprowadzanie zmian, do których zainspirowały nas opinie uczestników programu i przygotowujemy się do otwarcia sklepu dla wszystkich zainteresowanych. Nastąpi w ciągu najbliższych tygodni - dodaje.

W sklepach Take&GO, klient nie będzie musiał samodzielnie kasować produktów, zrobi to za niego specjalny system zintegrowany z dedykowaną aplikacją w smartfonie.

Sieć stawia na asortyment spożywczy, szeroką ofertę dań gotowych, soki bez konserwantów, krojone owoce oraz kawę. Nie będzie prowadzona sprzedaż alkoholu oraz papierosów.