Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Aldi otwiera sklep w N-Parku pod Warszawą. Zajął miejsce planowanego wcześniej Piotra i Pawładlahandlu.pl - 19 sierpnia 2019 10:06


4 września w N-Parku w Starej Iwicznej zostanie otwarty market spożywczy Aldi. Przypomnijmy, że wcześniej planowano, że operatorem spożywczym będzie Piotr i Paweł.

Park handlowy N-Park w Starej Iwicznej w aglomeracji warszawskiej, o powierzchni najmu 8000 mkw., został uruchomiony 29 listopada ubiegłego roku. W pierwszych czterech dniach, włączając dzień otwarcia, centrum zanotowało blisko 80 000 odwiedzin. Swoje salony uruchomiły tu m.in. takie marki jak RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Otwarta została również placówka LUX MED oraz Pizza Hut.

Market Aldi zajmie powierzchnię ok. 1400 mkw. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji, np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci, a także pokój matki z dzieckiem czy toaleta dla klientów. 

Może być to pierwsze otwarcie nowego sklepu Aldi w tym roku. Sieć ma w Polsce 133 sklepy.