Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Najnowocześniejszy sklep 4F rusza w warszawskiej Arkadiipr, dlahandlu.pl - 22 sierpnia 2019 14:45


22 sierpnia 4F otwiera swój największy i najnowocześniejszy salon w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. W industrialnej, pełnej rozwiązań technologicznych przestrzeni o powierzchni 700 mkw prezentowane będą kolekcje sportowe i sportstylowe 4F, a także dziecięca kolekcja 4F Junior.

W nowym salonie 4F betonowa architektura miasta przenika się z zielenią natury. Inspiracją dla zespołu architektów była miejska dżungla. W sklepie zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań multimedialnych i architektonicznych. W zależności od sezonu, nie tylko kolekcja, ale również wygląd salonu 4F będą się zmieniać. Nośniki multimedialne i ekrany ledowe, pozwolą na wprowadzenie pory roku i pogody z zewnątrz do wnętrza sklepu.

Nowoczesny charakter marki 4F widoczny jest już na wejściu. Klienci zobaczą ekrany na ścianach i suficie w układzie kaskadowym oraz srebrne manekiny w dynamicznych pozycjach, które zapraszać będą do świata miejskiej dżungli. W strefie centralnej, inspirowanej futuryzmem, na złotych manekinach, prezentowane będą kapsuły wizerunkowe. Obok, na stole z ekranem multimedialnym pokazywane będą główne technologie zastosowane w produktach 4F. Po raz pierwszy w sklepie 4F znajdzie się strefa ekspercka. Stale obecny w niej ekspert będzie doradzał w wyborze asortymentu oraz przybliżał klientom technologie wykorzystane w odzieży. W dalszej części sklepu, w dobrze oświetlonych przymierzalniach z dużymi lustrami, klienci będą mogli przymierzyć odzież.

- Nowy salon 4F w Arkadii to największy i najnowocześniejszy sklep w całej sieci ponad 240 sklepów detalicznych. Zarówno na poziomie wystroju salonu jak i samego produktu widoczna jest dynamika rozwoju naszej marki, jej postępowość i nowoczesność. Klienci będą mogli w pełni eksplorować świat 4F – poznają nasze wartości, zobaczą pełny przekrój dostępnych kolekcji. Jestem dumny z  tego projektu i wiem, że zakupy w tak nowoczesnej i inspirującej przestrzeni, będą dla Klientów przyjemnością – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A.