Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Perfumesco najemcą Ideal Idea City Parkdlahandlu.pl - 22 sierpnia 2019 21:00


Najemcą City Parku została firma Perfumesco. Zajmie ona dwa moduły w hali H2 wraz z dużym komponentem biurowym. Doradcą była firma Cresa Polska.

Perfumesco w ciągu ostatniego roku działalności otworzyło dwie perfumerie stacjonarne w Warszawie. Pierwsza z nich została otwarta w sierpniu 2018 r. przy ul. Przyokopowej 26 (Metro Daszyńskiego). Otwarcie drugiej stołecznej perfumerii nastąpiło w lipcu tego roku w CH Wola Park.

Zawarcie umowy najmu w City Parku komentuje współwłaściciel Perfumesco Rafał Denisiuk: „Perfumesco jest nowoczesnym konceptem omnichannelowym w kategorii »uroda i zdrowie«. City Park to nowy, świeży obiekt o atrakcyjnym designie, który będzie odpowiednią wizytówką naszej firmy i potwierdzi naszą wiarygodność, jako poważnych partnerów biznesowych. W obiekcie tym umożliwiono nam instalację dodatkowego wyposażenia magazynowego.

"Dużym ułatwieniem dla pracowników jest możliwość skorzystania w ramach parku z busów dowożących osoby z przystanku WKD Opacz oraz z pętli autobusowej P+R Al. Krakowska” – mówi Miłosz Borkowski, starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa.