Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

IKEA rezygnuje z dostarczania katalogu do skrzynek klientówdlahandlu.pl - 22 sierpnia 2019 21:19IKEA w sezonie katalogowym 2020 uwagę kieruje na zdrowy i komfortowy sen. Nowy Katalog w wersji papierowej jest dostępny na zamówienie, w tym roku nie ma prowadzonej dystrybucji bezpośrednio do domów klientów - informuje sieć.

 Klubowicze IKEA Family mogą bezpłatnie zamówić swój egzemplarz na stronie IKEA.pl/nowyKatalog i odebrać w wybranym saloniku Kolportera lub sklepie IKEA. Wersja cyfrowa nowego Katalogu, identyczna z papierową, dostępna jest na IKEA.pl/katalog. 
Nowy sezon jest również pełen nasyconych barw, trendów i geometrycznych wzorów. Katalog 2020 to prawie 300 kolorowych stron pełnych dodatków, gotowych rozwiązań oraz porad dotyczących wyposażenia domu.

W grupie projektantów międzynarodowego projektu IKEA Lab Home znalazły się Polki: Katarzyna Jaros–Puzio oraz Katarzyna Kosiba-Seweryn. - Chcieliśmy pokazać pomieszczenia „skrojone na miarę” i dostosowane do stylu życia Polaków. Lab Home to próba stworzenia domu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz preferencji mieszkańców  – mówi Katarzyna Jaros-Puzio.