Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

ALDI wita pasażerów wracających z wakacji na lotnisku Katowice-Pyrzowice (wideo)dlahandlu.pl - 5 września 2019 13:37


Nietypową akcję dla pasażerów Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice przygotowała sieć ALDI. W odpowiedzi na niehandlowe niedziele, które bywają szczególnie uciążliwe po powrocie z urlopu oraz z myślą o „miękkim lądowaniu” po wakacjach, sieć przygotowała dla podróżujących miłe powitanie. W dwa weekendy w hali odbioru bagaży na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach na pasażerów czekają hostessy-stewardessy wręczające paczki z pełnowartościowymi produktami spożywczymi, z których łatwo można przygotować śniadanie czy kolację - pierwszy posiłek po podróży bez konieczności zakupów.

 Akcja odbywa się w dwa weekendy: 31.08-01.09 oraz 07-08.09., w godzinach 15:00-22:00. Łącznie rozdanych zostanie 4 500 paczek. ALDI posiada w Polsce 133 sklepy, z czego większość ulokowana jest właśnie na Śląsku, stąd naturalny wybór lotniska w Katowicach.

- To pierwsza taka akcja, w której sieć spożywcza zatroszczyła się o pasażerów wracających z wakacji i wita ich w domu. ALDI chce być blisko swoich klientów w codziennych, życiowych sytuacjach i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, bazując na pozytywnym zaskoczeniu - mówi Agnieszka Barańska, dyrektor marketingu i komunikacji. Zależy nam na tym, by nasi klienci cieszyli się ostatnimi chwilami wakacji i zasmakowali w produktach, które dla nich przygotowaliśmy. Ta akcja naturalnie wpisuje się też w prowadzoną przez nas kampanię marketingową opartą na komunikacji produktowej. Wierzymy, że klienci, którzy raz spróbują naszych produktów, będą po nie wracać już zawsze. W końcu, jak głosi nasz nowy slogan, RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI - dodaje Barańska.