Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W Biedronkach pojawiły się lodówki z napojamiwp.pl - 8 września 2019 20:03


Od kilku tygodni kolejne sklepy sieci Biedronka zyskują nowy element wyposażenia. Do coraz większej liczby placówek trafiają lodówki z zimnymi napojami. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się to niemożliwe – czytamy w serwisie wp.pl.

Jak informuje czytelnik portalu wp.pl, na Ursynowie w Biedronce po remoncie pojawiły się niedawno dwie lodówki z zimnymi napojami. Co prawda sprzęt dostarczyli producenci napojów (Coca-Cola i Monster Energy), więc w środku znajdziemy tylko ich marki. Ale to i tak pewna alternatywa dla spragnionych chłodnych napojów.

Nie tylko w stolicy jest już szansa na schłodzony napój. Okazuje się, że w innych miastach też taki element wyposażenia niedawno się pojawił. Na przykład we Wrocławiu, gdzie takich placówek również przybyło w ostatnich tygodniach (chociażby na osiedlu Gaj).

Jak mówi Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka, w związku z tym, że okres wyższych temperatur aktualnie jest dłuższy niż w latach ubiegłych, w tym roku w części sklepów zainstalowano specjalne chłodziarki, przeznaczone na piwo i inne napoje. Biedronka sprawdza potencjał tego rozwiązania, dlatego jest za wcześnie, by mówić o okresie ich ekspozycji.