Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Obok Lidla powstanie park handlowydlahandlu.pl - 9 września 2019 14:31


Grupa REB nabyła grunt przy markecie LIDL w Radzyminie z przeznaczeniem pod park handlowy. Nowy obiekt powstanie przy ul. Jana Pawła II.

W Radzyminie na działce o powierzchni ok. 5,3 tys. mkw. powstanie obiekt, który dostarczy blisko 2 tys. mkw. powierzchni handlowej. Zakończyły się już prace nad koncepcją obiektu, trwają prace projektowe i proces komercjalizacji. Termin oddania obiektu do użytku planowany jest na koniec 2020 roku.

Park handlowy powstanie przy jednej z głównych miejskich arterii, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl. Za projekt odpowiada biuro projektowe ATG Tomasz Gałuszko.

– Aktualnie prowadzimy proces inwestycyjny w Otwocku, Brwinowie i Garwolinie, niedawno zakończyliśmy projekty w Kobyłce i Pruszkowie. Realizujemy także budowę parku handlowego w Magdalence, który planujemy oddać na przełomie 2019 i 2020 roku. Pozytywnie oceniamy ten segment rynku i planujemy kolejne inwestycje. Obecnie finalizujemy rozmowy na temat zakupu kolejnych gruntów – dodaje Maciej Skoczylas, członek zarządu Grupy REB .