Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W Allegro można kupować z płatnością odroczoną o 30 dnidlahandlu.pl - 10 września 2019 14:11


Allegro Zapłać Później to nowy sposób robienia zakupów na Allegro stworzony we współpracy z polskim fintechem PayPo. Po zakupie produktu klient może zapłacić za niego w dowolnym momencie, nawet 30 dni później, bez żadnych dodatkowych kosztów. Sprzedawca otrzyma płatność natychmiast po zakupie, jak w przypadku każdej innej transakcji.

Od 10 września klienci mogą robić zakupy korzystając z odroczonej płatności w kategorii „Dziecko”. W najbliższych miesiącach Allegro Zapłać Później zostanie udostępnione w kolejnych kategoriach.

Skorzystanie z Allegro Zapłać Później jest bardzo łatwe. Klient dokonuje zakupu, otrzymuje produkt i może zapłacić maksymalnie w ciągu 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebuje więcej czasu na opłacenie rachunku za zakupy, może jednorazowo przedłużyć okres zapłaty o kolejne 30 dni płacąc 5% całkowitej wartości zamówienia.

Allegro Zapłać Później działa jako jedna z dostępnych metod płatności. Klienci, którzy będą chcieli skorzystać z tej metody robienia zakupów, zostaną w kilka sekund zweryfikowani przez Allegro, w oparciu głównie o dane już dostępne w serwisie, takie jak np. historia zakupów i płatności. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji klient zobaczy indywidualny, aktualizowany przy każdej transakcji limit zakupów z odroczoną płatnością.

Wartość jednorazowych zakupów z odroczoną płatnością wynosi do 500 złotych. Zwroty są możliwe w ciągu standardowych 14 dni lub zgodnie z polityką poszczególnych sprzedawców. Allegro Zapłać Później to także alternatywa dla płatności za pobraniem. Klienci mogą wybrać  najwygodniejszą dla nich metodę dostawy, ale nie muszą mieć gotówki, żeby zapłacić przy odbiorze paczki.