Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kabanosy Enjoy od marki Olewnikdlahandlu.pl - 11 września 2019 09:56


1 września br. do sklepów w całej Polsce trafił nowy produkt marki Olewnik - kabanosy Enjoy.

Drobiowe i wieprzowe kabanosy Enjoy to odpowiedź marki Olewnik na tendencje rynkowe. - Obserwujemy, że wśród osób, regularnie kupujących przekąski mięsne zdecydowana większość z nich kupuje kabanosa. Klienci zwracają uwagę na jakość, skład produktu, markę i smak. Liczy się dla nich także opakowanie i ergonomia. Smak drobiowy cieszy się nieznacznie większą popularnością niż wieprzowy. Nasz nowy produkt łączy zatem w sobie wszystko to, czego poszukują konsumenci.
Opakowanie kabanosów Enjoy zostało zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami – jest ergonomiczne i umożliwia szybkie otwarcie jednym ruchem. Pastelowe, rzucające się w oczy kolory (niebieski dla kabanosów wieprzowych i zielony dla drobiowych) ułatwiają znalezienie produktu na sklepowej półce. Kolory te przywołują także skojarzenia z błękitem nieba i zielenią trawy, co podkreśla naturalność naszych produktów - podaje marka.

Kabanosy Enjoy nie zawierają glutaminianu monosodowego, fosforanów, barwników ani glutenu, a 100 g kabanosów zostało wyprodukowanych ze 180 g mięsa.