Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Carrefour Express Convenience pojawił się też na stacjach paliw Totaldlahandlu.pl - 11 września 2019 11:58


Carrefour Polska nawiązał współpracę z międzynarodowym graczem obecnym na polskim rynku stacji paliw, firmą Total Polska. Partnerzy będą współpracować przy otwarciach franczyzowych sklepów Carrefour Express Convenience na stacjach paliw marki Total w całej Polsce. W sierpniu br. zostały otwarte pierwsze dwa sklepy: w Stolnie i Strzyżawie w województwie kujawsko-pomorskim.

Jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się konceptów Carrefour są sklepy znajdujące się na stajach paliw.

Total to drugi, po sieci AVIA, międzynarodowy gracz łączący siły z Carrefour w zakresie franczyzy. Dzięki nawiązanej współpracy z siecią Total, dwa pierwsze franczyzowe sklepy Carrefour Express convenience z pomarańczowym logo powstały w ubiegłym miesiącu w Stolnie i Strzyżawie w województwie kujawsko-pomorskim. Firmy planują dalszy dynamiczny rozwój współpracy.

- W ciągu kolejnych 6 miesięcy planujemy otworzyć przynajmniej 10 sklepów Carrefour Express w wybranych punktach z logiem marki Total – powiedziała Magdalena Myszczyszyn, dyrektor działu stacji i hurtu paliw Total Polska.

Obecnie pod szyldem Carrefour działa ok. 600 sklepów franczyzowych, w tym blisko 60 sklepów zlokalizowanych na stacjach paliw. Oferta franczyzowa Carrefour obejmuje 3 formaty, dopasowane do lokalizacji i profilu klientów.

Total to główny gracz w branży energetyki, który produkuje i sprzedaje paliwa, gaz ziemny i niskoemisyjną energię elektryczną. Sieć Total obejmuje przeszło 14 000 stacji obsługi w 62 krajach.