Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Wina Carlo Rossi w puszkachportalspozywczy.pl - 12 września 2019 12:41


W ofercie marki Carlo Rossi po raz pierwszy w puszce pojawiły się dwa warianty: Rosé oraz Refresh Mixed Berry. Trunki w unikalnym i poręcznym formacie są już dostępne w sprzedaży.

Od teraz Rosé i Refresh Mixed Berry dostępne będą w puszce o pojemności 250 ml. Mniejsza pojemność sprawia, że jest to produkt idealny do jednorazowego spożycia – bez konieczności otwierania całej butelki. Nowy format pozwala także na szybsze schłodzenie zawartości i nie wymaga przelewania produktu do kieliszka.

- Wprowadzenie do portfolio Carlo Rossi produktu w puszce, to dla nas ogromny krok, z którego już teraz jesteśmy dumni. Obserwując zachodnie rynki, widzimy, jak szybko rośnie ta kategoria i jak chętnie konsumenci sięgają po nowe formaty. Nasze dwa, uwielbiane przez konsumentów warianty Rosé i Refresh Mixed Berry dostępne w puszce, na rynku są od niedawna, ale już teraz słyszymy na ich temat wiele pochlebnych komentarzy. To cieszy, ale jednocześnie świadczy o tym, że była to dobra decyzja – mówi Katarzyna Kowalczyk, Marketing Manager.

Na sklepowych półkach produkty znaleźć można od sierpnia, w cenie sugerowanej ok. 9,49 zł.