Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Sklep Ecco w Galerii Młociny w nowym koncepciedlahandlu.pl - 12 września 2019 14:47


13 września marka ECCO otworzy swój nowy salon w warszawskiej Galerii Młociny. Będzie to pierwszy sklep zaprojektowany zgodnie z nowym konceptem PRIME.

Salon posiada 100 mkw. powierzchni sprzedaży i jest na chwilę obecną jednym z największych sklepów marki ECCO w Polsce. Nowy salon ECCO jest zlokalizowany na pierwszym piętrze Galerii Młociny.. Sklep ECCO w nowym koncepcie PRIME ma szerokie wejście oraz otwartą, przeszkloną witrynę, która ma za zadanie stworzenie sceny do ekspozycji produktów premium ECCO.

Przestrzeń została podzielona na strefy i sekcje produktowe m.in. damską, męską, dziecięcą i akcesoria. Kolorystyka wnętrza jest stonowana z neutralną paletą barw, znaną z nordyckiej przyrody i duńskiego wzornictwa, meble drewniane w kolorze dymionego dębu i minimalistyczne w designie. Koncept PRIME - choć na wiele sposobów stworzony przy użyciu tych samych zasad projektowania co standardów koncepcja salonów ECCO - wyróżnia się nie tylko wyglądem i stylem, ale także sposobem prezentacji produktu, który pozwala na nie tylko na umieszczenie go tradycyjnie na półce ale również w formie wiszącej, eksponując produkt klientowi z każdej strony.

W tej chwili ECCO posiada około 2200 sklepów w ponad 90 krajach, w tym 50 w samej Polsce.