Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Mihiderka najemcą Gemini Park Tychydlahandlu.pl - 16 września 2019 10:37


We wrześniu do grona najemców galerii Gemini Park w Tychach dołączy restauracja Mihiderka.

Oferta gastronomiczna galerii, licząca sobie 11 lokali, we wrześniu wzbogaci się o kolejną restaurację, która zajmie 75 m kw. Nowym najemcą została Mihiderka, mająca w swoim menu wyłącznie kuchnię roślinną. Będzie to pierwsza restauracja sieci w Tychach.

Mihiderka ma dziś w Polsce 9 restauracji. Na samym Śląsku jest ich 5, ta w Tychach jest 6-stą . W ofercie lokalu można znaleźć dania wyłącznie kuchni roślinnej (wegańskiej i wegetariańskiej).

W menu goście lokalu znajdą kilka wariantów burgerów, zupy podawane z krakersami z ziaren i płatków owsianych, dania obiadowe takie jak gulasze inspirowane kuchniami świata, zupy z bogactwem dodatków w stylu azjatyckim czy tzw. „miski" z hummusem i sezonowymi dodatkami. Lokal ma także ofertę dla amatorów słodyczy. Ponadto w menu znajdziemy świeżo przygotowane soki i koktajle. Mihiderka współpracuje też z producentem napoju Bombilla, czyli orzeźwiających napojów na bazie yerba mate, słodzonych sokiem owocowym.

Oferta gastronomiczna Gemini Park Tychy rozwija się od jego otwarcia w marcu 2018 roku. Dziś można w niej znaleźć restauracje: KFC, McDonald's, Companeros, Olimp, Thai Express oraz City Kebab. W galerii działają także kawiarnie Cafe de Grano, Lodomania, Grycan, a także cukiernia Wisienka na torcie oraz stoiska Crazy Bubble i Palm Smoothie Bar. Lokali ma być więcej. Zapewnić ma to rozbudowa galerii o ok. 6,5 tys. m kw. Ta ma ruszyć w tym roku.