Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Pasibus z trzecim lokalem w Katowicachpr, dlahandlu.pl - 20 września 2019 12:57


Najnowszy lokal sieci burgerowni Pasibus działa od 20 września w największym śląskim centrum handlowym Silesia City Center. To już trzecie miejsce, w którym katowiczanie mogą spróbować burgerów Pasibusa i czwarty lokal sieci stworzony we współpracy z Heliosem.

asibus w Silesia City Center zaprasza do własnych miejsc siedzących i letniego ogródka w strefie restauracyjnej „Tygiel Smaków" na poziomie 0.

Na gości czekają m.in.: klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z nachosami czy Awokadus z domowym guacamole. W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa). Co miesiąc w karcie pojawia się również zupełnie nowa propozycja – Burger Miesiąca, któremu nazwę nadają fani marki.

Burgerownie Pasibus są obecne m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Najnowsza restauracja w Katowicach to czwarty lokal stworzony wraz z Heliosem, operatorem sieci kin w Polsce. W ramach tej współpracy planowane jest otwarcie ok. 40 lokali Pasibus.